Türkçe | English    
 

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

AVUKATLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

KAHVE MOLASI

İLETİŞİM

 
 
 

Av. Vehbi KAHVECİ, LL.M. (Kurucu - Arabulucu)


 

Av. Arb. Vehbi KAHVECİ 1960 yılında Trabzon'da doğmuştur. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuş ve 1983 yılında Kahveci Avukatlık Bürosu'nu kurmuştur. İstanbul Üniversitesi'nde Ceza Hukuku üzerine yüksek lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamış ve avukatlık mesleğini bugüne kadar aralıksız olarak sürdürmüştür. Av. Arb. Vehbi Kahveci'nin yayınlanmış bir çok makalesi bulunmakta olup ayrıca mesleki alanda pek çok kuruluşta başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir dönem İstanbul Barosu Fikri ve Sınai Haklar Komisyonu Başkanlığı yapmış olup aynı zamanda Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Derneği'nin (FİSIHAD) kurucusu ve başkanıdır. Av. Arb. Vehbi Kahveci yabancı ve tanınmış markaların Türkiye'deki hak sahipleri ve yetkili distribütörleri tarafından kurulmuş olan Tescilli Markalar Derneği'nin (TMD) bir dönem başkanlığını yapmıştır.


 

KAHVECİ AVUKATLIK BÜROSU


 

Kahveci Avukatlık Bürosu 1983 yılında Av. Arb. Vehbi Kahveci tarafından kurulmuştur. 1983 yılından bugüne uzman kadrosuyla gerek yerli gerek yabancı şahıs ve şirketlere en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kahveci Avukatlık Bürosu avukatları en az bir yabacı dile iyi şekilde hâkim olup müvekkillerine Türkçe ve İngilizce dillerinde avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler.
 
Kahveci Avukatlık Bürosu merkez ofiste birlikte çalıştığı avukatlar yanında ayrıca daha önce Kahveci' de yetişmiş avukatların kurduğu bürolarla işbirliği içinde de çalışmaktadır.
 
Bunun yanında Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku gibi alanlarda konusunda uzman akademisyen ve hukukçuların da desteği alınarak her türlü hukuki hizmetin en iyi şekilde sunulmasına gayret edilmektedir.
 
Kahveci Avukatlık Bürosu avukatları müvekkil çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedirler.