Türkçe | English    
 

ANA SAYFA

HAKKIMIZDA

AVUKATLARIMIZ

FAALİYET ALANLARIMIZ

KAHVE MOLASI

İLETİŞİM

 
 
 

HABERLER


 

Dünyanın En Başarılı


 
Haberlere Geri Dön
 
Yeni Sayfa 1

Dünyanın En Başarılı Marka Profesyonelleri Arasında Yer Aldık

Kahveci Avukatlık Bürosu bir kez daha World Trademark Review tarafından 2018 raporunda marka hukuku alanında lider büro olarak gösterildi.World Trademark Review’e büromuz hakkındaki değerli sözleri için teşekkür ediyoruz:

“Kahveci Avukatlık Bürosu taklitle mücadelede devamlı ve özenli bir savaş yürütüyor. Uzmanları Türk yargı sistemi hakkında özel bilgilere sahipler ve gümrük ve polis kuvvetleri ile ülkenin her köşesinde çalışıyorlar. Süper ihtiyatlı/ tedbirli Vehbi Kahveci bu alanda öncülük ediyor ve pazardan taklitlerin hızlıca kaldırılmasında özel yeteneğe sahip.”

----

Kahveci Law Office was once again marked as a leading firm in trademark law by the World Trademark Review in its 2018 Turkey report. We thank WTR for their invaluable remarks about our Office:

“Kahveci Law Office is an assiduous campaigner in the war against counterfeiters; its professionals possess intimate knowledge of the Turkish judiciary and work seamlessly with customs and police authorities in every corner of the country. The super-vigilant Vehbi Kahveci spearheads the practice and has a talent for getting imitations removed from the marketplace swiftly.”

World Trademark Review